Dlaczego warto wybrać zen-med?

Nowy Salon Optyczny
w Koszalinie

Profesjonalizm

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy troszczą się o Twoje oczy i zapewniają najwyższy standard obsługi.

Nowoczesność

Dysponujemy najnowszym sprzętem diagnostycznym oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, które pozwalają nam zapewnić kompleksową opiekę nad Twoim wzrokiem.

Dostępność

Nasz salon oferuje szeroki wybór produktów optycznych dla osób w każdym wieku i o różnych potrzebach wzrokowych.

Indywidualne podejście

Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a nasze rozwiązania optyczne są dopasowywane do jego konkretnych potrzeb i preferencji.

Nasza oferta

Badanie wzroku

W naszym nowoczesnym gabinecie, wyposażonym w najnowszy sprzęt diagnostyczny przeprowadzimy kompleksowe badanie Twojego wzroku. Nasz doświadczony zespół specjalistów zadba o to aby dobrać optymalne rozwiązania optyczne dla Ciebie i Twoich bliskich. Stawiamy na jakość i indywidualne podejście więc możesz być pewien, że Twoje nowe okulary będą dobrze Ci służyć!

Dobór Okularów

Posiadamy profesjonalny sprzęt do doboru okularów korekcyjnych, w tym progresywnych. Znajdziesz u nas bogaty wybór oprawek okularowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki różnorodności stylów, kształtów i marek, każdy znajdzie u nas idealną oprawkę, która nie tylko poprawi widzenie, ale także podkreśli indywidualny styl i charakter. Oferujemy również szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych.

Współpracujemy z renomowanymi dostawcami soczewek okularowych jak Essilor, Hoya, IQ Vision czy ColourLite. Dla naszych klientów jesteśmy w stanie dostarczyć okulary nietypowe tj. o parametrach spoza zakresów katalogów czy spersonalizowane okulary dla daltonistów.

Soczewki Kontaktowe

Oprócz tradycyjnych okularów oferujemy także soczewki kontaktowe, które są doskonałą alternatywą dla osób preferujących bardziej dyskretne rozwiązania korekcji wzroku. Nasz zespół pomoże Ci w doborze odpowiednich soczewek oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji dotyczących ich użytkowania i pielęgnacji.

Okulary Dla Dzieci

Dbamy również o najmłodszych klientów, dlatego w naszym salonie znajdziesz duży wybór okularów dla dzieci w każdym wieku. Nasze okulary dla najmłodszych są nie tylko funkcjonalne i bezpieczne, ale także atrakcyjne wizualnie, co sprawi, że noszenie okularów będzie dla nich przyjemnością.

Leczenie Zespołu Suchego Oka

Jesteśmy dumni z posiadania nowoczesnego urządzenia C.STIM IPL. Technologia IPL (intensywnego światła impulsowego) wykorzystywana jest w leczeniu zespołu suchego oka związanego z dysfunkcją gruczołów Meiboma (MGD) i/lub zaburzeniami działania gruczołów łzowych i/lub ubytkami spowodowanymi zapaleniem (trądzik różowaty, przewlekłe zapalenie powiek). System intensywnego światła impulsowego C.STIM oferuje bezpieczne, bezbolesne, efektywne i długotrwałe leczenie odpowiednie dla większości typów skóry.

Jakie są oczekiwane skutki leczenia?

Opinie

Doskonała
Na podstawie 167 opinii
Julia Zastróżna
Julia Zastróżna
2024-04-04
Byliśmy dzisiaj z synkiem, który ma 2 latka i 4 miesiące podejście lekarza bardzo profesjonalnie, wszystko na spokojnie, dokładnie sprawdzone. Bardzo dobre podejście do dzieci oraz miła atmosfera. Lekarz wszystko nam dokładnie wytłumaczył, na pewno jeszcze wrócimy. Z całego serca polecamy
Marta Marta
Marta Marta
2024-04-03
Przychodnia godna polecenia! Doktor jak i cały personel bardzo na plus i co najważniejsze podejście do dzieci bardzo dobre !jeździmy już na drugą rehabilitację z synem i nie żałuję że trafiliśmy właśnie tam !
Wojtek Kiwacz
Wojtek Kiwacz
2024-02-01
Byla moja Mama ,jest zachwycona profesjonalizmem,uprzejmoscia oraz wyjątkowym podejsciem do pacjeta,Polecam w 100%
Beata Klim
Beata Klim
2024-02-01
Dla mnie rewelacja. Przez lata dziecko prowadzone przez innych okulistów. Okulary -7,25, po rehabilitacji -6,5 Mówi samo za siebie 😊
Agnieszka Ratajczak
Agnieszka Ratajczak
2024-01-24
Bylam z dzieckiem u doktor , bardzo dokładne zbadanie wzroku od razu diagnoza.Polecam bardzo.
Paulina Kluczyńska
Paulina Kluczyńska
2024-01-19
Córka wada wrodzona oka . Jeździliśmy Szczecina , pani doktor nie dawała nadzieji na nic . Latem po badaniu w przychodni okazało się , że można coś z tym zrobić . Jesteśmy po kilku zabiegach ( w tej chwili znowu wznowione ) widać efekty . Lekarze z dużą wiedzą , sprzęt pierwsza klasa . Pani Ala rejestratorka bardzo miła kompetentna osoba .Bardzo polecam każdemu to miejsce .
Daniel Puwalski
Daniel Puwalski
2024-01-08
Usługa na bardzo wysokim poziomie diagnoza w 30 minut profesjonalny sprzęt Super podejście do dziecka. Polecam naprawdę warto.
Kacper Antoniuk
Kacper Antoniuk
2023-12-15
P.Kamil i Doktor w porządku.

Okulistyka dziecieca i rehablitacja wzroku
w ZEN MED