Koncepcja ZEN MED jest wynikiem współpracy specjalistów z dziedziny okulistyki z osobami, które marzyły o placówce gdzie to Pacjent jest na pierwszym miejscu.

ZEN MED OKULISTYKA

to nowoczesna, wyposażona w innowacyjny sprzęt okulistyczny i optyczny, Przychodnia okulistyczna mieszcząca się w samym centrum Koszalina przy ulicy Lechickiej 9/1. Swoim pacjentom oferujemy kompleksową opiekę okulistyczną, począwszy od szczegółowej diagnostyki, aż po zabiegi rehabilitacyjne narządu wzroku dla dzieci i dorosłych. W jednym miejscu przeprowadzamy konsultacje z ekspertami z dziedziny okulistyki, wszystkie niezbędne badania oraz działania rehabilitacyjne według światowych wytycznych. Pacjentami są zarówno osoby dorosłe jak i dzieci.

Jesteśmy dla Was

Przychodnia powstała w odpowiedzi na potrzeby pacjentów z Koszalina i okolicy, zwłaszcza tych najmłodszych, których wzrok wymaga natychmiastowej rehabilitacji. Zobacz, poczuj i zrozum – to nasze hasło przewodnie, które wyznacza ścieżkę naszej działalności. W pracy z Pacjentem stawiamy na szczegółową diagnostykę, szczegółowe omówienie i zrozumienie problemu oraz wdrożenie działań, które mają przenieść wymierne, możliwie szybkie efekty w zakresie zdiagnozowanego problemu.

Nasz zespół